Inwestor

Jesteśmy firmą budowlano – deweloperską, istniejącą na rynku od 2000 roku. W pierwszych latach naszej działalności zajmowaliśmy się kompleksowymi robotami wykończeniowymi, głównie na terenie Warszawy.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, iż obecnie specjalizujemy się w Generalnym Wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej m.in. szkół, przedszkoli, hal sportowych, urzędów, ośrodków zdrowia oraz obiektów mieszkaniowych. Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim w województwach świętokrzyskim oraz mazowieckim.

Od 2008 roku rozszerzyliśmy działalność firmy o branżę deweloperską. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dla naszych Klientów wybieramy kameralne, atrakcyjne lokalizacje. Z powodzeniem zrealizowaliśmy takie inwestycje jak: Osiedle Domaniówka, Villa Mazurska, Triasowe Wzgórze, Apartamenty przy Turystycznej czy Apartamenty Centrum przy ul. Prezydenta L.Kaczyńskiego.

W 2010 roku zostaliśmy wyróżnieni nagrodą gospodarczą „Skrzydła” za rekonstrukcję Wioski Słowiańskiej – osady wczesnośredniowiecznej w Bielinach.

W 2015 roku w piątej edycji konkursu Złoty Żuraw organizowanego przez „Echo Dnia”, Targi Kielce i architektów w kategorii mieszkaniowej budynek wielorodzinny Triasowe Wzgórze uzyskał największą liczbę głosów czytelników, zdobywając tym samym wyróżnienie w tym Plebiscycie.

Za rok 2017 nasza firma otrzymała nagrodę gospodarczą Lidera Regionu świętokrzyskiego w kategorii Inwestycje. Kapituła wynagrodziła nas za całokształt działalności zarówno w inwestycjach deweloperskich jak i kompleksowych usługach budowlanych jako Generalny Wykonawca.

Zostaliśmy uhonorowani przez Puls Biznesu dyplomem Gazele Biznesu za rok 2017 jako Firma rzetelna i dynamicznie rozwijająca się, doceniana przez największych z branży wywiadowni gospodarczych.

Kolejny rok z rzędu nasza firma za rok 2018 otrzymała nagrodę Lidera Regionu świętokrzyskiego w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe. Ciągły rozwój naszej spółki w inwestycjach deweloperskich i kompleksowych usługach budowlanych jako generalny wykonawca został po raz kolejny doceniony przez Kapitułę nagrodą Liderzy Regionu 2018.

Długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracowników gwarantuje jakość oraz terminową realizację inwestycji.

Skontaktuj się z biurem sprzedaży

Katarzyna Walentynowicz-Pałka
doradca Klienta

+48 607-083-000
k.walentynowicz@eko-invest.net

Sławomir Wieczorek
doradca Klienta

+48 695-950-135
s.wieczorek@eko-invest.net

Śledź postępy inwestycji na